Harfowa Residence w ofercie Magnum real estate

Agencja nieruchomości Magnum real estate

Agencja nieruchomości Magnum real estate Warszawa ,dawniej Magnum Nieruchomości,  działa przede wszystkim na terenie Warszawy, ale nie tylko. Kto stoi na jej czele? Co ma do zaoferowania klientom?

Biuro nieruchomości Warszawa

Na czele agencji stoi Justyna Gać, której początki kariery wiążą się z pracą w biurze nieruchomości, gdzie zdobywała doświadczenie. Justyna zrobiła licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i założyła własną firmę.  Justyna ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe, które zawdzięcza doświadczeniu i zaangażowaniu i pasji. Firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży. zakupie jak również wynajmie mieszkań i domów. Klientom oferuje także usługi takie jak finansowanie, ubezpieczenia, audyt energetyczny oraz wykończenie wnętrz.

Chociaż agencja Magnum real estate specjalizuje się w prowadzeniu działań na rynku warszawskim, podejmuje także współpracę ze sprawdzonymi partnerami z zagranicy. Oferuje klientom wsparcie w transakcjach międzynarodowych obejmujących nabycie nieruchomości na terenie Hiszpanii. Planowane są jednak kolejne kierunki w Europie południowej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami mieszkań na wynajem, mieszkań na sprzedaż. W ofercie biura znajdują się m.in. mieszkania w inwestycji Harfowa Residence w Warszawie. Co warto wiedzieć o tej inwestycji?

Harfowa Residence

Nowe osiedle zlokalizowane jest tuż przy Parku Szczęśliwickim. Jest to budynek klasy premium, zapewniający najwyższy komfort i wygodę mieszkańcom. Inwestycja obejmuje 10 luksusowych apartamentów, jak również 14 miejsc postojowych położonych w podziemnym garażu.

W budynku przewidziano pomieszczenia na rowery oraz wózki. Mieszkańcy Penthouse’ów zajmujących najwyższe piętro będą mogli cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem na Park Szczęśliwicki. Na niższych piętrach są loggie idealnie wkomponowane w bryłę budynku. Cechą charakterystyczną inwestycji są duże przeszklenia oraz okna o podwyższonej izolacji akustycznej i termicznej. Każdy apartament przygotowany jest pod instalację klimatyzacji.

Artykuł sponsorowany