intraject

Głęboka odnowa skóry z Intraject – na czym polega?

Głęboka odnowa skóry? Tak, z i dzięki Intraject! Intraject jest nieinwazyjnym zabiegiem, który pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów. Jakich dokładnie? Jakie urządzenie jest potrzebne do wykonania zabiegu? Gdzie w Warszawie warto go wykonać?

Urządzenie Intraject

Intraject to urządzenie medyczne. Jest to o tyle istotne, że daje nam gwarancję bezpieczeństwa. Certyfikaty poprzedzone są bowiem badaniami. Sprzęt znajduje zastosowanie w leczeniu oraz odmładzaniu skóry. Siłą urządzenia i możliwości jakie daje jest połączenie zalet jakie niesie kawitacja medyczna, plazma azotowa, sonoporacja, elektropolacja oraz radiofrekwencja igłowa.

Jakie efekty możemy uzyskać?

Intraject umożliwia odmłodzenie i głęboką odnowę skóry. W wyniku działania czynników zewnętrznych dochodzi do osłabienia, przyspieszenia degradacji oraz szybszego starzenia się naszej skóry. Należy zadbać o zapewnienie odpowiedniej warstwy ochronnej, wymiany komórkowej i odtwarzanie uszkodzonych białek kolagenowych i białek elastyny. Nie możemy zatrzymać procesu starzenia się skóry. W zasięgu naszych możliwości jest jednak zwiększenie i wzmocnienie mechanizmów fizjologicznych, od których zależna jest nasza młodość i zdrowie. Wsparciem dla nas są w tym względzie nowoczesne technologie uruchamiające procesy samoregeneracji skóry oraz jej biorewitalizację, Urządzenia takie jak Intraject.

Zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności skóry? Nie panikuj!

Nadchodzi moment, gdy zaczynamy zdawać sobie sprawę z upływu czasu. Pojawiają się coraz bardziej wyraźne zmarszczki, nasza skóra nie jest już tak jędrna jak dawniej. Radiofrekwencja mikroigłowa to nowa koncepcja zabiegów oparta o efekt termiczny w skórze właściwej. Termolifting mikroigłowy wykonywany jest m.in. przy pomocy urządzenia Intraject jak ma to miejsce w Belle Spa & Clinic w Warszawie. Mikronakłuwanie skóry w połączeniu z polem radiowym (RF) wykorzystywane jest do objętościowego nagrzewania skóry pod jej powierzchnią. Działanie w kolejnych warstwach skóry pozwala na uzyskanie efektu liftingu 3D. W efekcie dochodzi do pobudzenia krążenia krwi, redukcji zmarszczek i zasinienia pod oczami. Nowy kolagen i elastyna odpowiedzialne za jędrność skóry powstają w wyniku podgrzewania fibroblastów do odpowiedniej temperatury. Skurcz włókien kolagenowych skutkuje wypłyceniem zmarszczek i ujędrnieniem tkanki. Obserwujemy również długoterminowy efekt. Jest nim produkcja nowych włókien kolagenowych. Dzięki wykorzystaniu technologii elektroporacji skóra otrzymuje odżywcze składniki aktywne.

Intraject – korzyści:

Kluczowe korzyści to:

 • poprawa jędrności, gęstości i kolorytu skóry
 • redukcja lub spłycenie zmarszczek oraz blizn
 • korekcja okolicy oka
 • poprawa owalu twarzy

Jakie są przeciwwskazania?

Zabiegi nie mogą być stosowane w przypadku:

 • poważnych chorób wątroby
 • ciąży i laktacji
 • nowotworów do 5 lat po wyleczeniu
 • terapii z użyciem leków przeciwzakrzepowych
 • chorób immunologicznych
 • chorób Reynauda
 • rozrusznika serca
 • metalowych implantów w obszarze zabiegowym

Dowiedz się więcej również o: Winback Beauty oraz leczenie trądziku w Belle Spa & Clinic.

Terapia blizn potrądzikowych z Intraject w Belle Spa & Clinic

 

efekty leczenia blizn potrądzikowych z Intraject

materiał sponsorowany