osuszanie Dry Home

Zalane mieszkanie? Skorzystaj ze wsparcia specjalistów

Zalane mieszkanie, dom, piwnica a może pomieszczenia biurowe? Gdy dochodzi do zalania często w emocjach ciężko nam podejmować racjonalne decyzje. Warto wówczas skorzystać z usług profesjonalnej firmy osuszającej, która rzetelnie oceni sytuację i wdroży działania mające na celu przywrócenie stanu sprzed szkody w możliwie najszybszy i najbardziej efektywny sposób. 

Osuszanie po zalaniu – co jest ważne?

Przede wszystkim istotne jest szybkie działanie. Zalane pomieszczenia nie wrócą do stanu pierwotnego bez naszej interwencji. Profesjonalne osuszanie budynków  pozwoli nam uniknąć przykrych konsekwencji w bliższej i dalszej przyszłości. Zawilgocone pomieszczenia stwarzają bowiem idealne środowisko do rozwoju szkodliwych dla człowieka pleśni i grzybów. Gdy wilgoć nie zostanie odciągnięta czekają nas również problemy takie jak odklejanie tapet i listew przypodłogowych, gnicie meble, desek i wyposażenia.

Firma Dry-Home działająca w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu przeprowadza oględziny i przygotowuje ofertę na działania osuszające, które będą najbardziej wskazane w danym przypadku. Technik -Doradca oceni poziom zalania a także klasę wody, dokona pomiarów wilgotności. Usługi wykonywane są zgodnie ze standardami IICRC i wdrażane w uzgodnionym z klientem terminie, najlepiej najszybciej jak to tylko możliwe. Podczas realizacji założonych prac osuszających fachowcy z Dry-Home regularnie oceniają postępy w osuszaniu. Jest wiele czynników wpływających na cały proces stąd konieczność stałego monitoringu parametrów. W razie konieczności, stosowane metody osuszające zostaną zmodyfikowane tak, aby uzyskać pożądany efekt.

Dlaczego Dry-Home?

Dry-Home to specjaliści w usuwaniu wszelkich szkód spowodowanych przez wodę. Mają niezbędne doświadczenie, wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt umożliwiający im minimalizowanie strat i sprawne osuszanie budynków. Korzystają z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i przy każdej interwencji dopasowują rozwiązanie do warunków jakie zastają na miejscu. Firma pomaga również w uzyskaniu odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej oraz udziela gwarancji na wykonane prace.

Nie tylko osuszanie

Chociaż firma Dry-Home specjalizuje się w osuszaniu świadczy również szereg innych usług takich jak lokalizacja wycieków (wykrywanie wycieków)dezynfekcja, odgrzybianie czy pomiary wilgotności.

Zalane mieszkanie, piwnica a może biuro? Skontaktuj się ze specjalistami!