folia adhezyjna

Offsetowe media arkuszowe

Offsetowe media arkuszowe to folie w arkuszach przeznaczone do druku offsetowego. Jest to część oferty firmy API.PL, którą znajdziemy na nowej stronie mediadodruku.pl. Jakie produkty znajdziemy w tej kategorii?

ClingZ standard offset

Jest to folia elektrostatyczna przeznaczona do druku offsetowego UV. Przyłożona do suchej powierzchni wewnętrznej dobrze się trzyma bez względu na jej rodzaj. Folia nie posiada kleju nie niszczy zatem powierzchni. Aplikacja jest prosta. Po zdjęciu z podkładu wystarczy ją przyłożyć do danej powierzchni. Folia dostępna jest w rolkach do druku UV jak również  arkuszach do druku offsetowego UV. Może być cięta na ploterach tnących zgodnie z potrzebą.

Folia ClingZ:

  • przylega do różnych suchych powierzchni takich jak marmur, drewno, płyta kartonowo-gipsowa
  • podlega recyklingowi
  • jest repozycjonowalna
  • możemy po niej pisać markerami suchościeralnymi bądź też permanentnymi

Folia OptiDrop biała

Folia z klejem rozmieszczonym punktowo. W rezultacie, jest ona łatwa w aplikacji i nie powoduje powstawania bąbelków powietrza. Bez trudu może być nakładana przez osobę bez doświadczenia. Możemy ją aplikować na różne powierzchnie, na których po usunięciu nie pozostaną ślady. Folia dostępna jest w wersji przejrzystego i błyszczącego PET bądź też białego matowego PVC. Sprawdza się w przypadku wewnętrznych zastosowań graficznych (zachowując trwałość do 3 lat) oraz zewnętrznych (do 6 miesięcy).

Kartonowe płyty EXCELLENT

Wykonane w całości z włókien pierwotnych, dzięki czemu uważane są za ekologiczną alternatywę dla plastikowych płyt. Płyty mają śnieżnobiałą powierzchnię zapewniając tym samym rewelacyjny efekt druku. Są sztywniejsze niż płyty PVC.

Kartonowe płyty znajdują zastosowanie w produkcji opakowań, tablic wiszących, oznaczeń, zawieszek.

PENSTICK folia adhezyjna

To winylowa folia adhezyjna nie posiadająca kleju i idealnie przylegająca do powierzchni, które są gładkie i błyszczące. Idealna do zastosowania na powierzchniach szklanych, lakierowanych, z poliwęglanu. Nie zawierają w składzie szkodliwych ftalanów.

Sprawdzają się jako naklejki i oznaczenia zabawek, grafiki na szkle czy w procesie produkcji w funkcji materiału ochronnego przyklejanego krótkoterminowo.

Te i wiele innych produktów znajdziesz na stronie mediadodruku.pl.