nowe mieszkanai Młyn Maria wykończenie

Nowa inwestycja RealCo we Wrocławiu – dlaczego warto?

Firma deweloperska RealCo zrealizowała inwestycję obok której ciężko przejść obojętnie. Dzięki rewitalizacji, Młyn Maria stał się prestiżowym budynkiem mieszkalnym położonym w malowniczej okolicy w centrum Wrocławia. Dlaczego warto tam zamieszkać?

Nowe mieszkania Wrocław – gotowe do zamieszkania!

Wszystkie mieszkania dostępne w ofercie są wykończone w wysokim standardzie. Klient wprowadza się do mieszkania, w którym położone są drewniane podłogi, w łazienkach znajduje się cała armatura i ceramika, kuchnia w zabudowie wyposażona jest w sprzęt AGD. W mieszkaniu znajdują się drzwi wewnętrzne, szafy a także system inteligentnego zarządzania. Kompleksowe wykończenie wliczone jest w cenę mieszkania! Jest to opcja szczególnie kusząca dla osób, które nie mają ani czasu, ani ochoty angażować się w czasochłonne zakupy. Co więcej, oznacza to również uniknięcia konieczności poszukiwania sprawdzonych ekip, które podjęłyby się przeprowadzenia prac wykończeniowych.

Młyn Maria – klimatyczne miejsce w niebanalnej okolicy

Młyn Maria to wyjątkowe miejsce z historią. Historia budynków, które dziś tworzą kompleks mieszkaniowy, od lat jest nierozłącznie związana z dziejami Wrocławia. Po wojnie, przemysł spożywczy rozwijający się na obrzeżach miasta spowodował, że podstawowa funkcja młyna nie miała już racji bytu. Tam gdzie kiedyś funkcjonowały silosy i magazyny powstały luksusowe mieszkania z balkonami i tarasami. Wpisują się one harmonijnie w zabytkowe mury i charakter miasta. Okolica również jest niewątpliwym atutem całej inwestycji. Młyn Maria położony jest nad Odrą i posiada widok na Ostrów Tumski. Na wyciągnięcie ręki są tu atrakcje turystyczne i zabytki. Nieopodal znajduje się Uniwersytet Wrocławski, Katedra Św. Jana Chrzciciela czy też Muzeum Narodowe. Potrzeba zaledwie kilku minut, aby dotrzeć do miejsc takich jak rynek, ogród botaniczny czy hala targowa. Jest to miejsce, które sprzyja aktywnej rekreacji. Pomosty, kładki a także odremontowane bulwary nad kanałami młyńskimi zachęcają do spacerów. Znajdziemy tu przyjazną przestrzeń do życia. Bliskość centrum miasta i jego atrakcji łączy się tu z naturą i przestrzenią, którą możemy się cieszyć każdego dnia.

Większość mieszkań znalazła już swoich właścicieli. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi jeszcze mieszkaniami na sprzedaż! Gotowe mieszkania Wrocław Młyn Maria – sprawdź już dziś!

Może Cię również zainteresować:

Inwestycje firmy deweloperskiej RealCo

Standard “do zamieszkania” – jakie ma zalety?