Fotobudka na studniówce i innych balach szkolnych

Fotobudka uatrakcyjni każdą imprezę organizowaną w szkole! Przekonajcie się, ile korzyści dać może wynajęcie fotobudki na takie imprezy jak studniówka, połowinki czy też Gwiazdka szkolna!

Fotobudka – czołowa atrakcja na szkolnej imprezie!

Szkolne zdjęcia oglądane po latach zawsze nabierają wartości. Studniówkę czy połowinki są niezwykle ważnymi wydarzeniami w szkolnym życiu młodych uczniów. Doskonałym pomysłem na oprawę fotograficzną szkolnych imprez będzie wynajęcie dyskretnej fotobudki. Idealna fotobudka Warszawa utrwali wszystkie ważne momenty w postaci realistycznych lub nieco przetworzonych zdjęć, na których widok nawet po upływie wielu lat zawsze na twarzach pojawiać się będzie uśmiech! Profesjonalna fotobudka zaaranżowana być może na szkolnym korytarzu, przy sali gimnastycznej czy w innym, dowolnie wybranym miejscu na terenie szkoły. Z szerokich możliwości naszych fotobudek korzystać można w sposób indywidualny lub grupowy.

Fotobudka – ocalamy szkolne wspomnienia!

Efektowna atrakcja na imprezę szkolną w postaci fotobudki pozwoli na finezyjną oprawę uroczystości. Zdjęcia wykonane być mogą różnorodnymi technikami, np.:

  • gify 180 – z efektem obrotu o 180 stopni
  • z zastosowaniem efektu freezme – czyli zamrożonego, dynamicznego ruchu, takie rozwiązanie pokochają wszyscy nadpobudliwi uczniowie i sportowcy
  • z wykorzystaniem efektu green screen, gdzie do naszego zdjęcia sami wybieramy sobie tło, może być zupełnie zakręcone i nieadekwatne do rodzaju uroczystości, w środku zimy przenieść się na słoneczną plażę i to prosto ze szkolnego korytarza? nic trudnego!
  • z przygotowaną wcześniej efektowną ścianką, może być ona animowana lub w pełni profesjonalna, zawierająca np. loga sponsorów mających ścisły związek z organizowaną imprezą, w takiej efektownej oprawie każdy może poczuć się gwiazdą jeszcze przed zdaniem matury!
  • z gifami video – prezentującymi nasze krótkie, najbardziej charakterystyczne, ale  jakże dowcipne gesty

Fotobudka – tania usługa i niezapomniane wrażenia!

Jeśli podczas imprez szkolnych wykorzystywana będzie najlepsza fotobudka – zdecydowanie można stwierdzić, że tradycyjny fotograf wynajmowany na tego typu eventy będzie znacznie odciążony ze swoich obowiązków. Zdjęcia realizowane za pomocą fotobudek zawsze zachowują wysoką jakość i parametry estetyczne. Wywoływać je można na miejscu za pomocą tagownika, a już zupełnym szaleństwem jest możliwość przesłania ulubionego kadru na własny adres mailowy. Jeśli chcemy prosto z imprezy studniówkowej wysłać pozdrowienia i podziękowania do rodziców, znajomych, babć, dziadków i wszystkich bliskich – możemy to zrobić właśnie za pomocą tagownika. Urządzenie to działa w trybie ciągłym. Mamy nadzieję, że uczniowie z wielu szkół przekonają się do unikalnego rozwiązania w postaci fotobudek. Wynajem tego rodzaju urządzeń jest niezwykle tani, a wrażenia pozostawione po współpracy z nami zostają z Odbiorcami na bardzo długo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – tylko na stronie www.fotkizbudki.pl!