budowa hal magazynowych Tel Kielce

Budowa hal

Zlecając budowę hali magazynowej, produkcyjnej czy przemysłowej firmie zewnętrznej warto upewnić się, że jest to podmiot godny zaufania. Tel Nieruchomości jest firmą z dużym doświadczeniem w projektowaniu i realizowaniu obiektów przemysłowych pełniących różne funkcje. Hale magazynowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, centra handlowe, parki przemysłowe czy centra logistyczne to przykłady najczęściej realizowanych przez Tel inwestycji.

Budowa hal magazynowych i przemysłowych z Tel

Tel to doświadczony deweloper, dla którego funkcjonalność i jakość są kluczowymi wartościami. Obiekty powstają w oparciu o autorski projekt, co sprawia, że cechują się one wysokim stopniem użyteczności, bez względu na to czy funkcjonują jako wiaty stalowe, warsztaty czy centra logistyczne. Na samym początku współpracy specjaliści z Tel wnikliwie analizują potrzeby klienta i wymagania jakie powinien spełniać dany obiekt. Po uwzględnieniu potrzeb klienta i obowiązujących norm przygotowywany jest projekt. Tel realizuje projekty w oparciu o podejście build-to-suit. Oznacza to, że uwzględnione są potrzeby inwestora a gotowy obiekt pozwala na optymalizację prowadzonych działań i procesów.

Budowa hal produkcyjnych

Płynność produkcji jest kluczowa dla każdego przedsiębiorstwa zaangażowanego w działalność związaną z produkcją. Tel projektuje i buduje hale produkcyjne z myślą o tym , aby zmaksymalizować użyteczność przestrzeni i zoptymalizować procesy mające tam miejsce. Budowa hal produkcyjnych przy uwzględnieniu konkretnych ustaleń to wyzwanie, ale stanowi gwarancję, że w rezultacie inwestor otrzymuje to, czego potrzebuje. Nowoczesne technologie i sprawdzone rozwiązania techniczne pozwalają na postawienie obiektów wysoce funkcjonalnych.

Magazyny budowane w systemie build-to-suit

Build-to-suit czyli projekt i budowa obiektów na zamówienie wg indywidualnych wytycznych. Tel Polska jest doświadczonym deweloperem powierzchni magazynowych, które realizowane są w tym systemie. Podejście to wymaga dużej wiedzy ze strony wykonawcy. Ma jednak wiele zalet, które doceniają klienci. Co zyskują? Przede wszystkim mogą wybrać najbardziej dogodną lokalizację i powierzchnię, która będzie im faktycznie potrzebna. Przestrzeń może zostać zagospodarowana tak, aby jak najbardziej odpowiadała rzeczywistym potrzebom. Na każdym etapie współpracy specjaliści z Tel służą radą i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.