lokal usługowy Piaseczno

Bliskie Piaseczno – tu zamieszkasz i rozwiniesz swój biznes!

Bliskie Piaseczno jest nową inwestycją realizowaną przez uznaną firmę deweloperską Gelamco. Docelowo obejmie 300 mieszkań. Pierwszy etap to 156 lokali położonych w dwóch budynkach, w których znajdzie się również 27 lokali usługowych. Całość stworzy harmonijną całość spełniającą funkcje mieszkalną i rekreacyjną, ale również usługowo-handlową. Jakie są zalety posiadania nieruchomości i prowadzenia biznesu w Bliskim Piasecznie?

Lokale usługowe Piaseczno

Jak już wyżej wspomnieliśmy projekt przewiduje stworzenie 27 lokali usługowych. Zlokalizowane one będą wokół zielonych i otwartych dziedzińców przyciągających nie tylko mieszkańców Bliskiego Piaseczna i ich gości, ale również ludzi zamieszkujących w okolicznych osiedlach – obecnie ok.8 tysięcy osób. Właściciele lokali usługowych z pewnością nie będą mogli narzekać na liczbę osób chcących tu zrobić zakupy, wpaść na kawę z pysznym ciastkiem czy też zjeść pizzę z przyjaciółmi. Nabywcy lokali usługowych dostaną do dyspozycji miejsca parkingowe położone w hali garażowej.

Nowe mieszkania Piaseczno 

Bliskie Piaseczno to jednak przede wszystkim nowoczesna, bezpieczna i estetyczna przestrzeń do życia. Pierwszy etap zakończy się udostępnieniem dwóch budynków z otwartymi dziedzińcami wypoczynkowymi, w których znajdzie się 156 widnych 2-3- i 4-pokojowych mieszkań. Całość inwestycji to trzypiętrowa zabudowa charakteryzująca się ponadczasową architekturą. Duże okna, ogródki tarasowe, balkony, ale również przeszklone loggie w formie werandy zapewnią doświetlone wnętrza i nowoczesny wygląd Bliskiego Piaseczna. Inwestor chciał stworzyć przestrzeń, w której mieszkańcy będą mogli relaksować się, spędzać czas z rodziną i zamienić kilka słów z sąsiadami. Stąd obecność zielonych dziedzińców o charakterze wypoczynkowym. Wyjątkowy klimat stworzą liczne krzewy, drzewa i kwitnące byliny, wśród których umieszczone zostaną nowoczesne ławki i podesty. Na terenie osiedla powstanie wózkownia i rowerownia. Osiedle będzie wyposażone w monitoring 24/h.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Na chwilę obecną część mieszkań została już sprzedana, wciąż jednak jest wiele lokali mieszkalnych czekających na swych właścicieli. Sprawdź dostępne mieszkania.